قالیشویی در سهروردی

قالیشویی در سهروردی

قالیشویی شاهی در منطقه سهروردی

شاید سهروردی نامی آشنا برای تک تک شما باشد، خیابان سُهرِوِردی (نام پیشین: خیابان فرح) یکی از خیابان های اصلی و مهم تهران است. این خیابان در منطقه ۷ شهرداری تهران قرار دارد. خیابان سهروردی از محدوده پل سید خندان در شمال تهران آغاز شده و به خیابان بهار شیراز در باغ صبا منتهی می‌شود. سهروردی شمالی بورس کابینت و تجهیزات آشپزخانه است. این خیابان به افتخار شهاب‌الدین یحیی سهروردی فیلسوف و متفکر ایرانی نام‌گذاری شده‌است. همانطور که از ظواهر امر پیداست، قالیشویی شاهی توانسته است یکی از بهترین شعبه های خود را در یکی از شلوغ ترین و بهترین خیابان های تهران افتتاح کند.

جهت بهره مندی از خدمات قالیشویی شاهی در منطقه سهروردی کافیست با شماره زیر تماس بگیرید.
۲۲۵۲۵۴۵۵

 

قالیشویی در منطقه سهروردی – قالیشویی شاهی

یکی از مجهز ترین قالیشویی های تهران، قالیشویی سهروردی است از مدرنترین و پیشرفته ترین دستگاه ها برای قالی شویی بهره می برند. کلیه خدمات قالیشویی را به شهروندان ساکن در منطقه سهروردی ارائه دهد. قالیشویی شاهی با پوشش محدوده های مختلف از جمله این منطقه توانسته است با استفاده از سرویس VIP فرش های شما را لول شده در زمان مقرر می برد و پس از شستشو فرش شما توسط مدرنترین دستگاه و بهترین مواد شوینده به شما تحویل می دهد. شست و شوی فرش و به ویژه مواردی که نیاز به حساسیت بیشتری دارد همچون قالی های ابریشم نیازمند تجربه و کیفیت بالاست که شما میتوانید با قالیشویی شاهی آن را تجربه کنید.
یکی از مزایایی که این شرکت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد این است که با وجود شعبه های متعدد می توانید از خدمات این شرکت در اقصی نقاط تهران بهره مند شوید. مزایای مختلف این شرکت که شامل حمل و نقل فرش های شما با ماشین های ویژه است برای استفاده عموم است. شما میتوانید با اطمینان به این شرکت، قالی های خود را با هزینه مناسب شست و شو دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *