قالیشویی در مفتح

قالیشویی در مفتح

قالیشویی شاهی در منطقه مفتح

یکی از مناطق بزرگ تهران که از لحاظ دسترسی و مرکزیت کم از سایرین ندارد، منطقه ۶ شهرداری تهران است که در مرکز این شهر واقع است. این منطقه از شمال به بزرگراه همت از غرب به بزرگراه چمران از شرق به بزرگراه مدرس و خیابان مفتح و همچنین از جنوب به خیابان انقلاب محدود می‌شود. خیابان مفتح یکی از خیابان های اصلی این منطقه به شمار می آید که یکی از بزرگترین شعبه های قالیشویی شاهی را در خود جای داده است.

 

قالیشویی در منطقه مفتح – قالیشویی شاهی

قالیشویی شاهی نامیست که با کیفیت بالا در ذهن مشتریان باقی مانده است. قالیشویی شاهی یکی از بزرگترین و مجهز ترین قالیشویی های شهر تهران است که علاوه بر مناطق مرکزی تمامی نقاط تهران را نیز با شعب مختلف اشباع کرده است. این قالیشویی با بهره گیری از جدیدترین راه های شست و شوی قالی و همچنین استفاده از مواد مرغوب در این زمینه توانسته است رضایت مشتریان خود را تا حد بسیار زیادی جلب کند. قالیشویی شاهی با پوشش محدوده های مختلف از جمله خیابان مفتح با استفاده از سرویس VIP فرش های شما را به صورت لوله شده و در زمان مقرر می برد و پس از شستشو فرش شما توسط مدرنترین دستگاه و بهترین مواد شوینده به شما تحویل می دهد. شست و شوی فرش و به ویژه مواردی که نیاز به حساسیت بیشتری دارد همچون قالی های ابریشم نیازمند تجربه و کیفیت بالاست که شما میتوانید با قالیشویی شاهی آن را تجربه کنید.

 

شماره تماس ویژه ساکنین منطقه مفتح

۲۶۳۰۴۸۳۳

قالیشویی شاهی با عضویت رسمی در اتحادیه قالیشویان تهران توانسته است به مشتریان خود ثابت کند که کیفیتی بی نظیر را به همپان ارائه می دهد. شما میتوانید از مزایای مختلف این شرکت که شامل حمل و نقل فرش های شما با ماشین های ویژه است بهره مند شوید. با اطمینان به این شرکت، قالی های خود را با هزینه ای مناسب و کیفیتی بی نظیر شست و شو و لذت یک فرش لطیف و تمیز را تجربه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *