قالیشویی در مطهری

قالیشویی در مطهری

قالیشویی شاهی در منطقه مطهری

خیابان مطهری از غرب از خیابان ولیعصر آغاز و در شرق به خیابان شریعتی می‌رسد. این خیابان به لحاظ موقعیت جغرافیایی خود و واقع شدن در مرکز شهر یکی از پررفت‌و‌آمدترین مناطق تهران به حساب می‌آید. وجود ادارات متعدد دولتی در این خیابان موجب شده است تا این منطقه به یکی از مناطق اداری در تهران تبدیل شود. تنوع کاربری در این منطقه نسبتا بی‌نظیر است.

 

شماره تماس ویژه ساکنین منطقه شریعتی (کافیست شماره را لمس کنید)

۲۶۳۰۴۸۳۳
۲۶۳۲۲۷۶۶

 

قالیشویی در منطقه مطهری_ قالیشویی شاهی

قالیشویی شاهی به عنوان یکی از مجهز ترین قالیشویی های تهران با استفاده از مدرنترین و پیشرفته ترین دستگاه ها، کلیه خدمات قالیشویی را به شهروندان ساکن در منطقه مطهری می دهد. قالیشویی شاهی با پوشش محدوده و منطقه مطهری با استفاده از سرویس VIP فرش های شما را لول شده در زمان مقرر می برد و پس از شستشو فرش شما توسط مدرنترین دستگاه و بهترین مواد شوینده به شما تحویل می دهد. شاید اعتماد به شرکت های قالیشویی به ویژه برای افرادی که تاکنون چنین تجربه ای را نداشتند امری سخت و دشوار به نظر برسد اما دقت داشته باشید که هر تجربه ی جدید نیازمند جمع آوری اطلاعات است. قالیشویی شاهی با شعبه های متعدد توانسته است که بهترین کیفیت کاری را به مشتریان خود ارائه دهد.


شما می توانید با عضویت رسمی در اتحادیه قالیشویان سعی در ارائه خدمات خود با بهترین کیفیت به همه همشهریان ساکن در تمامی نقاط تهران را دارد. شما میتوانید از مزایای مختلف این شرکت که شامل حمل و نقل فرش های شما با ماشین های ویژه است بهره مند شوید. با اطمینان به این شرکت، قالی های خود را با هزینه مناسب شست و شو دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *