قالیشویی در شریعتی

قالیشویی در شریعتی

قالیشویی شاهی در منطقه شریعتی

یکی از خیابان های اصلی تهران خیابان دکتر علی شریعتی یا جاده قدیم شمیران است که همچنین یکی از خیابان‌های مهم و طولانی شهر تهران نیز هست، این خیابان جهتی جنوبی – شمالی دارد و پیش از انقلاب، خیابان کورش کبیر نام داشت. اما پس از انقلاب نام این خیابان به افتخار دکتر علی شریعتی، نویسنده و پژوهشگر ایرانی که در حسینیه ارشاد واقع در این خیابان سخنرانی‌های فراوانی داشت، تغییر کرد.

شماره تماس ویژه ساکنین منطقه شریعتی (کافیست شماره را لمس کنید)

۲۶۳۰۴۸۳۳
۲۶۳۲۲۷۶۶

قالیشویی در منطقه شریعتی – قالیشویی شاهی

قالیشویی شاهی یکی از مجهز ترین قالیشویی های تهران است که توانسته با استفاده از مدرنترین و پیشرفته ترین دستگاه ها، کلیه خدمات قالیشویی را به شهروندان ساکن در منطقه شریعتی ارائه دهد. قالیشویی شاهی با پوشش محدوده های مختلف از جمله منطقه شریعتی با استفاده از سرویس VIP فرش های شما را لول شده در زمان مقرر می برد و پس از شستشو فرش شما توسط مدرنترین دستگاه و بهترین مواد شوینده به شما تحویل می دهد. شست و شوی فرش و به ویژه مواردی که نیاز به حساسیت بیشتری دارد همچون قالی های ابریشم نیازمند تجربه و کیفیت بالاست که شما میتوانید با قالیشویی شاهی آن را تجربه کنید.
قالیشویی شاهی توانسته است با عضویت رسمی در اتحادیه قالیشویان سعی در ارائه خدمات خود با بهترین کیفیت به همه همشهریان ساکن در تمامی نقاط تهران را دارد. شما میتوانید از مزایای مختلف این شرکت که شامل حمل و نقل فرش های شما با ماشین های ویژه است بهره مند شوید. با اطمینان به این شرکت، قالی های خود را با هزینه مناسب شست و شو دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *