قالیشویی در بهشتی

قالیشویی در بهشتی

قالیشویی شاهی در منطقه بهشتی

یکی از خیابان های اصلی تهران، خیابان شهید سید محمد بهشتی که همچنین با نام خیابان عباس‌آباد هم شناخته می‌شود. این خیابان یکی از خیابان‌های مرکزی تهران است و در محله عباس‌آباد قرار دارد. این خیابان که جهتی شرقی – غربی دارد از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به خیابان شریعتی منتهی می‌شود. خیابان بهشتی به سمت غرب یک‌طرفه است. این خیابان به افتخار سید محمد بهشتی سیاستمدار و فقیه ایرانی نام گذاری شده است.

قالیشویی در منطقه بهشتی – قالیشویی شاهی

شاید شما هم نام قالیشویی شاهی را شنیده باشید. قالیشویی شاهی یکی از مجهز ترین قالیشویی های تهران است که توانسته است با فراهم آوردن ماشین آلات جدید و به روز انقلابی عظیم را در صنعت قالیشویی ایجاد کند و همچنین با اینکه در محدوده های مختلف تهران شعبه های مختلفی نیز دارد روز به روز در فکر پیشرفت و افزودن شعبه های متعدد جهت راحتی مشتریان است. قالیشویی شاهی با پوشش محدوده های مختلف از جمله منطقه بهشتی با استفاده از سرویس VIP فرش های شما را به صورت لوله شده و در زمان مقرر می برد و پس از شستشو فرش شما توسط مدرنترین دستگاه و بهترین مواد شوینده به شما تحویل می دهد. شست و شوی فرش و به ویژه مواردی که نیاز به حساسیت بیشتری دارد همچون قالی های ابریشم نیازمند تجربه و کیفیت بالاست که شما میتوانید با قالیشویی شاهی آن را تجربه کنید.

 

جهت بهره برداری از خدمات ما کافیست با شماره زیر تماس بگیرید.

۲۶۳۰۴۸۳۳
۲۶۳۲۲۷۶۶

قالیشویی شاهی همچنین عضو رسمی اتحادیه قالیشویان در تهران است و توانسته است تا با استفاده از بهترین مواد و همچنین کیفیت بالا خدماتی را به مشتریان خود ارائه دهد که در نوع خود بی نظیر است. شما میتوانید از مزایای مختلف این شرکت که شامل حمل و نقل فرش های شما با ماشین های ویژه است بهره مند شوید. با اطمینان به این شرکت، قالی های خود را با هزینه ای مناسب و کیفیتی بی نظیر نو کنید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *