قالیشویی در مجیدیه

قالیشویی در مجیدیه

قالیشویی در مجیدیه تهران با توجه به تعدد درخواست ها و مشتریان برای شستشو در ایام مختلف سال به خصوص در فصول خانه تکانی، یکی از ضروری ترین نیازها است. در این مطلب می خواهیم درباره قالیشویی خوب در منطقه مجیدیه با شما صحبت کنیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 

قالیشویی در مجیدیه تهران

منطقه مجیدیه تهران یکی از مهم ترین مناطق در شرق تهران است. این منطقه به دلیل قرارگیری در شاهراه شرق تهران، یکی از مناطق نسبتا پرجمعیت این شهر است. درخواست ها در این منطقه برای شستشوی قالی و فرش، در تمامی زمان های ایام سال وجود دارد. اما در مجیدیه و به صورت به خصوص در اسفند ماه این درخواست ها اوج می گیرد. به دلیل اصرار مشتریان برای تحویل سریع تر قالی ها و فرش های شستشو داده شده، تعدادی از سفارشات مشتریان معلق مانده و یا پس از زمان زیادی انجام شده و به دست آن ها می رسد. زمانی در حدود دو الی سه هفته!

شماره تماس قالیشویی شاهی شعبه مجیدیه

۷۷۱۷۳۴۸۸

برای حل این مشکل شما می توانید با قالیشویی شاهی تماس بگیرید. این قالیشویی با استفاده از فضای بسیار زیاد و ماشین آلات و نیروی انسانی متعدد و متخصص، اقدام به شستشوی دقیق قالی و فرش در این منطقه می کند. سفارشات قالیشویی در مجیدیه توسط شاهی در اسراع وقت اجرا شده و به شما تحویل می شود. شاهی به عنوان با سابقه ترین قالیشویی در مجیدیه تهران، بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت دارد.
خدمت قابل توجه شاهی به مشتریان خود این است که در سال های گذشته تمامی خدمات شستشوی خود را با کمترین قیمت ممکن و البته قیمت تقریبا ثابت انجام داده است. همچنین این مرکز سفارشات خود را با بیمه نامه های رسمی برای تضمین سالم بودن فرش و قالی شما بعد از شستشو ارائه می دهد. شما می توانید برای انجام کلیه سفارشات قالیشویی در منطقه مجیدیه تهران، با ما همراه باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *