مبل شویی

قالیشویی

قالیشویی یکی از مشاغل حساس و به شدت مشتری گرا می باشد. مشتریان انتظار دریافت بهترین خدمات با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب را دارند. از اینرو چنانچه از خدمات ارائه شده توسط قالیشویی احساس نارضایتی کنند در مرتبه بعد به سراغ شرکت دیگری می روند. همچنین در گفتگو با سایرین از خدمات شما اظهار نارضایتی کرده و تبلیغات منفی به همراه خواهند داشت. قالیشویی شاهی با آگاهی نسبت به این موضوع و در راستای کسب رضایتمندی مشتریان اقدام به ارائه خدمات با کیفیت مطلوب، هزینه مناسب و توسط پرسنل مجرب و کارآزموده می نماید. کلیه پرسنل قالیشویی تحت آموزشهای لازم قرار گرفته و حفظ احترام و کسب رضایت مشتری را در سرلوحه کار خود قرار می دهند. کیفیت در شستشو، هزینه مناسب، تحویل به موقع و در وضعیت مناسب و رضایت مندی مشتری از جمله اصول مهم در قالیشویی شاهی محسوب می شود.

خدمات مبل شویی در قالیشویی شاهی

خدمات مبل شویی در قالیشویی شاهی

 

خدمات مبل شویی در قالیشویی شا‎هی

خدمات مبل شویی در قالیشویی شاهی در محل مشتری یکی دیگر از انواع خدمات آن محسوب می شود. چنانچه مبلمان شما کثیف و سیاه شده است و نیاز به شستشوی مبلمان، سرویس غذاخوری، کاناپه، راحتی، استیل و هر نوع مبل دیگری دارید، می توانید از خدمات مبل شویی شاهی استفاده نمائید.
کلیه شستشوها در محل مشتری توسط دستگاههای جدید و مدرن صورت می پذیرد. پرسنل مبل شویی شاهی از سابقه طولانی در شستشوی انواع مبل و صندلی برخوردار هستند. علاوه بر این بطور کامل تحت آموزشهای لازم قرار گرفته، لذا بدون هر گونه کثیفی و آلودگی در محل شما اقدام به شستشوی مبلمان می نمایند.
کیفیت شستشوی مبلمان تضمینی بوده و هرگونه آلودگی، لک و سیاهی از روی مبلمان پاک خواهد شد. پرسنل مجرب قالیشویی شاهی با حضور در محل شما در مدت زمان کوتاه و بصورت حضوری اقدام به شستشوی مبلمان با دستگاههای جدید و مدرن و با کمترین صدا خواهند نمود. همچنین کلیه هزینه ها طی فاکتور رسمی و با مهر و امضای شرکت به مشتری اعلام خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *