رفوگری

رفوگری و ترمیم فرش یکی از اساسی ترین روش های حفظ سلامت بافت فرش و افزایش طول عمر آن است. در این مقاله می خواهیم به مهم ترین نکات در فرآیند های رفوگری و رفوگری و ترمیم فرش بپردازیم. همچنین در این مقاله یکی از معتبر ترین مراکز ارائه دهنده خدمات رفوگری و رفوگری و ترمیم فرش و قالی به شما معرفی می شود. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

 

رفوگری و ترمیم فرش

رفوگری و ترمیم فرش‌

فرش یکی از اصلی ترین وسایل خانگی برای ایرانی ها از قدیم الایام بوده است. فرش ایرانی در سال های گذشته، مشتریان و متقاضیان فراوانی در سراسر جهان داشته است. شما به ندرت می توانید خانه یک ایرانی را پیدا کنید که فرش در آن موجود نباشد. این محصول با توجه به کیفیت معمولا دارای قیمت های نسبتا بالایی نیز هست.
به همین دلیل است که زمانی که فرش شما کثیف شده و یا دچار سوختگی، تغییر رنگ و یا … می شود، شما باید مراقب سلامت بافت و ظاهر آن باشید.

در این قسمت از مقاله می خواهیم خدمات ارائه شده توسط قالیشویی ها و مراکز برتر ترمیم فرش در تهران را برای شما بازگو کنیم:

• خدمات رفوگری: در این قسمت، باتوجه به نوع به خصوص فرش یا قالی، از روش های مختلف و شرایط متفاوتی برای رفوگری استفاده می شود. برای مثال روش رفوگری برای هر یک از فرش های ابریشم، گل ابریشم، ماشینی و خارجی با یکدیگر تفاوت دارد. برای این منظور با توجه به وزن و مشخصات فرش برای هر کدام دستگاه ها تحت شرایطی خاص تنظیم می شوند.
• خدمات رفوگری و ترمیم فرش: برترین قالیشویی ها در تهران، خدمات ترمیمی را نیز ارائه می کنند. ترمیم ریشه های فرش، چرم دوزی، رفوگری، ترمیم مناطق و نواحی دچار سوختگی در فرش ها و … از جمله این خدمات می باشند.
شما می توانید برای ثبت هرگونه سفارش رفوگری و ترمیم فرش با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *